"Rusça Öğreniyorum" Köşesi
Я тебя люблю: Seni seviyorum.
Что у кого болит, тот о том и говорит: Kimin neresi ağrırsa onla ilgili konuşur.
Собака умней бабы: на хозяина не лает: Köpek kadından akıllıdır: Sahibine havlamaz.
Yardımcı olabilir miyim?: Вам помочь?
Afedersiniz: Простите
Nerelisiniz?: Откуда ты?
Lütfen: Пожалуйста
РАД ПОЗНАКОМИТЬСЯ, РАДA ПОЗНАКОМИТЬСЯ: Tanıştığımıza Memnun Oldum
SİTENİN KULLANIM KOŞULLARI
Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, RuscaKurs-RuscaKursu-RuscaKurslari.com veya bağlı olduğu şirketlere aittir; yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır.

İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır.

Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

Kursların, dil okullarının, vb. kurumların tanıtımı ile oluşan sayfalarda verilen bilgilerden doğabilecek mağduriyetlerin mesuliyeti ilgili kurumlara aittir. Web sitemiz hiçbir dil eğitim kurumunun parçası veya ortağı olarak varlığını sürdürmemektedir. Sunulan bilgiler zaman içerisinde değişiklik gösterebileceğinden, en doğru bilgi ilgili kurumun resmi sitesinden doğrulanmadan hareket edilmemelidir.

RuscaKurs-RuscaKursu-RuscaKurslari.com, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin başka yerde kullanıldığını tespit ettiğinde engellemek için hukuki yollara başvurabilir.

Ayrıca, bu site içeriğinin yanlış kullanılması nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten RuscaKurs-RuscaKursu-RuscaKurslari.com sorumlu tutulamaz.
Web Sitemizin İçeriği, Ekibimizin Araştırmaları ve Rusça İle İlgili Kurumların Sunduğu Bilgiler Vasıtasıyla Oluşan Özgün Bir Çalışmanın Ürünüdür.
RuscaKurs-RuscaKursu-RuscaKurslari.com © 2009 Tüm hakları saklıdır.   I   Kullanım Koşulları   I   Gizlilik Sözleşmesi   I   En iyi 1024x768 piksel ve Internet Explorer ile çalışır.
İmtiyaz Sahibi: Göksel TÖRÜN    I   www.webimbenim.net   I   Bizimle irtibata geçmek için lütfen üstteki maili kullanınız.