"Rusça Öğreniyorum" Köşesi
Я тебя люблю: Seni seviyorum.
Что у кого болит, тот о том и говорит: Kimin neresi ağrırsa onla ilgili konuşur.
Собака умней бабы: на хозяина не лает: Köpek kadından akıllıdır: Sahibine havlamaz.
Yardımcı olabilir miyim?: Вам помочь?
Afedersiniz: Простите
Nerelisiniz?: Откуда ты?
Lütfen: Пожалуйста
РАД ПОЗНАКОМИТЬСЯ, РАДA ПОЗНАКОМИТЬСЯ: Tanıştığımıza Memnun Oldum
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
Müşterinin sitemizde yayınlanan kurumsal tanıtım bilgileri dışındaki tüm özel bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ayrıca sitemizdeki çeşitli bilgi formlarından yapılan bilgi talepleri vasıtasıyla toplanan bilgiler, talebi yapan şahıs veya kurumlara daha nitelikli bilgi sunmak için kullanılmaktadır. İlgili şahıs veya kurum tarafımızdan bilgi gelmesini istemediği taktirde bize bunu yazılı olarak bildirmesi halinde listeden kaydı silinmektedir.

RuscaKurs-RuscaKursu-RuscaKurslari.com'a aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz.


Web: www.torunhan.com.tr
Web Sitemizin İçeriği, Ekibimizin Araştırmaları ve Rusça İle İlgili Kurumların Sunduğu Bilgiler Vasıtasıyla Oluşan Özgün Bir Çalışmanın Ürünüdür.
RuscaKurs-RuscaKursu-RuscaKurslari.com © 2009 Tüm hakları saklıdır.   I   Kullanım Koşulları   I   Gizlilik Sözleşmesi   I   En iyi 1024x768 piksel ve Internet Explorer ile çalışır.
İmtiyaz Sahibi: Göksel TÖRÜN    I   www.webimbenim.net   I   Bizimle irtibata geçmek için lütfen üstteki maili kullanınız.