"Rusça Öğreniyorum" Köşesi
Я тебя люблю: Seni seviyorum.
Что у кого болит, тот о том и говорит: Kimin neresi ağrırsa onla ilgili konuşur.
Собака умней бабы: на хозяина не лает: Köpek kadından akıllıdır: Sahibine havlamaz.
Yardımcı olabilir miyim?: Вам помочь?
Afedersiniz: Простите
Nerelisiniz?: Откуда ты?
Lütfen: Пожалуйста
РАД ПОЗНАКОМИТЬСЯ, РАДA ПОЗНАКОМИТЬСЯ: Tanıştığımıza Memnun Oldum
 
Вести Турции Босфор - BOSFOR RUSÇA GAZETE
"Rus işadamları, Türk şirketlerini Bosfor ile tanıyor."


Türkiye'nin ilk ve tek Rusça Haber Yayın Organı Vesti Turtsii BOSFOR Gazetesi, Rusça dilinde gazeteTürkiye'de ilk ve tek Rusça gazete olan ve 3 yıldan bu yana yayımlanan Bosfor, Rusça haberciliğin eksikliğini gören bir grup girişimcinin kurduğu bir gazete. Ağırlıklı olarak sosyal, turistik ve kültürel haberleri içeren bir yayın organı Vesti Turtsii BOSFOR.

Türkiye'de Rusça konuşanlar ile Rusya, Ukrayna ve Rusça konuşan Türk Cumhuriyetleri vatandaşlarının Türkiye'den doğru ve güvenilir bilgi edinme kaynağı; Türk firmalarının Rus işadamlarına tanıtımında köprü görevi gören bir kuruluş. KOBİ'lerin tanıtımında, bu ülkelerdeki insanlara, işadamlarına ve yetkililere ulaştırmada bir köprü vazifesi görebilecek bir gazetedir.

Türkiyede'ki imalatçı ve ihracatçı firmalara yeni pazar olanakları oluşturmak isteyen ve mevcut pazar paylarını Rusça konuşan ülkelerde geliştirmek isteyen, ihracat, ithalat ve işbirliği gibi konulara önem veren ve yurtdışına açılmak isteyen KOBİ'ler gazete yetkililerine ulaşarak, gazetenin sayfalarından kendilerini tanıtabilirler.

Türkiye'yi Rusça okuyorlarBOSFOR Gazetesi Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Rusya, Ukrayna, Belarus, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Tacikistan, Azerbaycan, Gürcistan, Letonya, Estonya, Lituanya¸ Bulgaristan, Sırbistan ve Makedonya gibi Rusça konuşulan önemli kurum, kuruluş, iş çevreleri, basın camiası ve fuar ziyaretçilerine ulaşmakta ve beğeni toplamaktadır.

Bosfor Gazetesi İle İlgili Kelimeler: Анкара, Анталья, Бурса, Ерзурум, Стамбул, Измир, Трабзон, НОВОСТИ ТУРЦИИ, ОБЩЕСТВО, ЭКОНОМИКА, БИЗНЕС, ФИНАНСЫ, ТУРИЗМ И ОТДЫХ, КУЛЬТУРА, В МИРЕ, ЕВРАЗИЯ, РЕГИОНЫ ТУРЦИИ, ИНТЕРВЬЮ – МНЕНИЯ, РЕПОРТАЖИ, АНАЛИТИКА, ТУРЕЦКАЯ КУХНЯ, ЖИЗНЬ и ЗДОРОВЬЕ, ИСТОРИЯ, БИОГРАФИЯ, СПОРТ, ПОЛЕЗНАЯ ИНФОРМАЦИЯ, ВЫСТАВКИ, НЕДВИЖИМОСТЬ, ВАКАНСИИ, ФИРМЫ ТУРЦИИ

İrtibat Bilgileri: Vesti Turtsii Bosfor Gazetesi
Sanayi Cad. No: 118 Aydoğan İş Merkezi Kat:4 34530 Yenibosna - İstanbul - Türkiye
Telefon: (0 212) 503 38 39 - 503 38 48    Faks: (0212) 503 24 00
Web: http://www.vesti-turkey.com    E-mail: bosfor@vesti-turkey.com

Web Sitemizin İçeriği, Ekibimizin Araştırmaları ve Rusça İle İlgili Kurumların Sunduğu Bilgiler Vasıtasıyla Oluşan Özgün Bir Çalışmanın Ürünüdür.
RuscaKurs-RuscaKursu-RuscaKurslari.com © 2009 Tüm hakları saklıdır.   I   Kullanım Koşulları   I   Gizlilik Sözleşmesi   I   En iyi 1024x768 piksel ve Internet Explorer ile çalışır.
İmtiyaz Sahibi: Göksel TÖRÜN    I   www.webimbenim.net   I   Bizimle irtibata geçmek için lütfen üstteki maili kullanınız.